צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
בורר שליטה למערכות שחרור עשן

על פי תקנות תכנון ובניה ודרישה 03.04.02.06 "פאנל כבאים יכלול מתג בורר תלת מצבי להפעלת מערכות שליטה בעשן, מתג בורר תלת-מצבי לשליטה במערכת על לחץ, מתג שליטה בפתחי שחרור עשן אוטומטיים"

 

פאנל כבאים הוא אזור השליטה ונקודת ההפעלה של כוחות כיבוי האש בזמן הגעה לאירוע שריפה. במיקום זה כוללים את כל אביזרי הפיקוד שיאפשרו לכבאים לקבל נתונים מהמערכות הפועלות בשטח ובנוסף לפעולות הכיבוי על ידי מים גם להתחיל להשתלט על האש, על מנת שזה יתאפשר צריך ליישם את כלל ההוראות בתקני 1001 השונים.

 

מטרת הבורר הינה לספק לכבאי בזמן שריפה את השליטה במערכת שחרור העשן המותקנת במבנה.

 

בפאנל קיים בורר ההפעלה למערכת מפוחים – המאפשר לשנות את מצב ההפעלה בין הפעלה אוטומטית, הפעלה ידנית או מופסק. על ידי מפסק בורר.

 

הבורר יכלול נורות חיווי שישקף באופן חזותי את מצב המערכת. תקיןתקלהכבוי

מתעניינים בבורר שליטה למערכות שחרור עשן ?
צרו קשר עכשיו
פאנל שליטה למערכות שחרור עשן

לוחות שליטה קונבנציונליים קיימים מאז שהאלקטרוניקה נהפכה לקטנה מספיק כדי להפוך אותם למוצרים זמינים. לוחות שליטה ופאנל הפעלה לכבאים סטנדרטיים משמשים בעיקר עסקים קטנים, בנייני מגורים בינוניים, בתי ספר, חנויות, מסעדות וכיוצא בזה.

כדי להקל על מיקום ושליטה באש בתוך בניין, המבנה מחולק לאזורים או אזורים מוגדרים. רצפות של בניין רב-קומתי הן סוג אחד של גבול אזור.

הפאנל עשוי להשתמש בייצוג גרפי של גבולות האזור במפת קומה (מפת אזורים) תוך שימוש בתיאורים מילוליים, סמלים מוארים, מקטעים מוארים או נקודות מוארות במפה המתאימות למעגלי התנעה המחוברים ללוח הבקרה של אזעקת האש.

מערכות גדולות יותר ודרישה גוברת לפרטי אבחון עדינים מעבר לפונקציות שליטה במיקום רחב ובקרה הרחיבו את השליטה לפי אזורים והתפתחו שיטות אסטרטגיה של מערכות קונבנציונליות על ידי פיתוח של כרטיסים עם כתובות מרובים בתוך אזור משותף, שכל אחד מהם מחובר באופן בלעדי לסוג מסוים של מכשיר ייזום. סידור זה מהווה את פתרון מטריצת אזורי השליטה ומתאים במיוחד לבניינים רב-קומתיים בהם נעשה שימוש של טבלאות מטריצה ומאפשרות שליטה מפאנל הכבאים על כלל המערכות במבנה.

מוצרים נוספים שאולי יעניינו אותך