מה יוכל לעשות עבורכם חלון גג לבית?

מהקפלות הישנות שעומדות על תילן בקריית הוותיקן, ועד מבנים המוקמים בשיאי הארכיטקטורה של העולם המודרני, פתחים בצורת חלונות גג הם אחת מצורות הבניה שיוצרות תצוגה מרהיבה ביותר עבור כל מבנה וחדר. חלון גג מחזיק בחובו יתרונות רבים עבור כל מבנה, מעבר לדקורציה מרשימה ואור חזק שנשפך לחלל החדר. לפניכם כמה דברים שתוכלו להחזיק באמצעות הוספת חלון גג למבנה:

תאורה טבעית חזקה

חלון גגהשמש ממוקמת מעלינו, ולמעט תנאי מזג אוויר או מבנים שיכולים להסתיר את אור השמש, קרניה מגיעות לכל מקום. אמנם בהחזקת חלון רגיל במבנה, האור יחדור רק בשעות היום שהשמש בצד החלון. אך דרך חלון גג השמש תחדור בכל שעות האור ביום, וכך המבנה יזכה לתאורה טבעית וחזקה רוב שעות העבודה.

חלון גג דקורטיבי

לחלונות גג תפקיד חשוב בדקורציה של מבנה. הם משנים לחלוטין את המראה של מבנה מסוים בשל הייחודיות שנהיית בתקרה, ונותנים מעין תקרה בלתי רגילה שמשתנה לאורך היום.

משחקי אור וצל

בזכות התנועה המתמדת של השמש וחלונות גג בקימורים שונים, ניתן ליצור משחקי אור וצל רבים בתוך מבנה, וכך לתת לו חזות שתשתנה כל כמה זמן בהתאם לשמש. כמו כן, ניתן לצבוע מתחם שלם רק באמצעות חלון בצבע מסוים, שהאור דרכו יחדור באותו הצבע

שחרור עשן בעת שריפה

אחד הנושאים החשובים ביותר מבחינה בטיחותית, הוא האמצעים שקיימים במבנה להתמודדות עם שריפה. חלון גג יכול לאפשר את שחרור העשן שייווצר בעת שריפה במבנה. עשן יעלה קודם כל לתקרת החדר ואז יחל לשקוע, לכן חלון בץקרה יאפשר את זרימת האוויר הנקייה, ואת נתיב זרימת העשן החוצה מהמבנה.


לסיכום, חלון גג הוא אחד האמצעים המועילים ביותר לכל מבנה. הוא נותן אופי דקורטיבי מיוחד לתקרה ומאפשר משחקי אור וצל שיכולים להציג את הבית בצורה מיוחדת ובצבעים שונים. כמו כן הוא מאפשר תאורה טבעית וחזקה לאורך שעות רבות ממהלך היום, ומעל לכל זהו אמצעי לפיזור עשן בעתות שריפה. פנו עוד היום לחברת שבטק ותוכלו לבחון מתוך קטלוג המוצרים, את סוג החלון לגג שיהיה הטוב והמרשים ביותר למבנה שלכם.

מאמרים נוספים

מערכת לשחרור עשן טבעי

מרבית הפגיעות בגוף ובנפש בעת שריפה נגרמות כתוצאה משאיפת עשן ולא כתוצאה מהאש עצמה. מערכת שחרור עשן טבעי היא הברירה הטובה ביותר לחובה החוקית והמוסרית להתקנת מערכות אלה במבני ציבור ותעשייה. מומחי חברת שבטק מסבירים ומרחיבים.
קרא עוד

חלונות גג וכיפות תאורה

חלונות גג הפכו מאלמנט נדיר לנפוצים ביותר, ונמצאים בשימוש בבנייה תעשייתית, בבנייה הציבורית ובבנייה פרטית גם יחד. היופי הרב שהם מכניסים למבנה הוא חשוב, אך מעבר לכך יש להם יתרונות רבים, כמו תאורה טבעית, אוורור טבעי, שחרור עשן בשעת שריפה
קרא עוד