צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
חלון דו-כנפי לשחרור עשן

חלון דו כנפי הינו חלון גדול הבנוי בצורה שיפועית ומותקנים עליו שני כנפיים המחוברים למנועי שחרור עשן עוצמתיים הנפתחים בזמן שריפה על ידי אינדיקציה ממערכת הגילוי לרכזת שחרור העשן במבנה. שימוש בחלונות דו כנפיים מוזילים את פתרון שחרור העשן במבנים בעלי חללים גדולים.

 

  • חלון דו-כנפי לשחרור עשן מיועד להתקנה על גגות בטון, פנאל מבודד, איסכורית, מתאים למבנים גדולים שכן החלון יכול לשחרר כמות גדולה של עשן בזמן קצר.
  • החלון בעל 2 מנועי בוכנה חזקים המרימים את הכנפיים לפתיחה של 90 מעלות ובעל תקן אירופאי EN12101.
  • מגיע במידות משתנות לפי בחירת הלקוח, עם זיגוג פוליקרבונט בעובי 16 מ"מ לפיזור אור בצורה אופטימלית ומניעת מעבר חום וקרני UV אל תוך המבנה.
  • מתאים למבני תעשיה, מחסנים, מפעלים, מרלוגים וכדומה.
  • תוצרת חברת BACH, ספרד.
מתעניינים בחלון דו-כנפי לשחרור עשן ?
צרו קשר עכשיו

חלון דו-כנפי לשחרור עשן

DELTA הוא חלון גג לאוורור עשן עם שני כנפיים המתאים לפינוי כמויות גדולות של אוויר חם ו / או עשן מבניין תוך פרק זמן קצר ולאוורור יומיומי ותאורה טבעית. החלון מתאים להתקנה על פתחים עם שוליים שונים.
פתחי האוורור מיוצרים על פי תקני בקרת איכות ISO 9001 ועומדים בדרישות האירופיות עבור NSHE ועל פי EN 12101-2.
עם מבחני סיבולת עם 10,000 מחזורי פתיחה וסגירה שהוכיחו את העיצוב החזק והפונקציונלי שלה. פתחי האוורור נוצרים מאלומיניום עמיד בפני קורוזיה באיכות גבוהה כדי להבטיח דרישות תחזוקה נמוכות ואטימות ארוכת טווח למים. קיימות שיטות פעולה שונות באמצעות בוכנות פנאומטיות או מנועים חשמליים. חלון זה זמין במידות גדולות, עד (2500 x 3500 מ"מ (רוחב x אורך.
מוצרים נוספים שאולי יעניינו אותך