צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

חלונות בבית, יכולים להיות חלונות סטנדרטיים ויכולים גם להיות חלונות ייחודים. אם אתם אנשים שלא מתפשרים על חלונות סטנדרטיים - הגעתם למקום הנכון.
מומחי חברת שבטק אשר מתמחים בהתקנת חלונות לגג ישמחו להעניק לכם הצצה - לחלונות שלא רק מרשימים ביופיים אלא גם מונים יתרונות רבים אחרים: תאורה טבעית, אוורור טבעי, שחרור עשן בשעת שריפה, הקטנת צריכת החשמל ועוד'. מומחי שבטק, אשר מתמחים בהתקנת חלון לגג ישמחו להעניק לכם מספר יתרונות אשר יגרמו לכם להרוויח מכל הכיוונים.
 

יתרונותיו המשמעותיים של חלון לגג


חלון גג שבטקתאורה טבעית - החלונות הינם מספקים תאורה טבעית מרבית אשר תחסוך לכם בהדלקת אורות בבית – דבר שיוביל להקטנה בצריכת החשמל.
אוורור טבעי - החלונות נמצאים בשיפוע דבר אשר יעניק לכם את מירב פתחי האוורור שהטבע יכול להעניק ללא עזרה של מזגן או מאוורר
שחרור עשן בשעת שריפה - במידה וישנה שריפה בבית, החלון יספק לכם פתח אוורור על
מנת שבני הבית לא ינשמו את הרעלים שמשתחררים בבית בזמן שריפה.
כאשר בוחרים חלון גג - אתם יודעים כי מלבד נוי אתם מרוויחים אוויר צח, תאורה מקסימלית בבית והכי חשוב שקט נפשי במידה על כל צרה שלא תבוא.
 

כיצד נבחר חלון לגג?


כל לקוח יכול לבחור חלון לגג עפ"י השימוש האישי שלו, הצעד הראשון בבחירת חלון, הוא לבצע  איתור צרכים, אשר יתנו מענה מדויק לצורך שלכם, להלן דוגמאות לחלונות גג שקיימים:
חלונות ציר – מאפשרים הכנסת אור ואוויר לעליות גג ומומלצים לבתים פרטיים ולא למבני תעשייה גדולים.
גג תאורה רציף - מתאים למבני תעשייה גדולים בכך שהוא מספקים אור טבעי לחלל המבנה וניתן לשלב בו גם מערכת אוורור אשר תעניק מענה במקרה של שריפה.

לסיום, כאשר אנו בוחרים חלונות לבית או למבנה תעשייתי, אנו צריכים לרכוש חלון אשר יספק לנו את מירב היתרונות – מתאורה ועד פתחי אוויר לשחרור עשן.
כאשר תחליטו כי ברצונכם לרכוש חלון לגג תדאגו לפנות למומחים בתחום, חברת שבטק, אשר יעניקו לכם לא רק קנייה חכמה אלא גם שירות מקצועי ואדיב וישמחו לענות לכם על כל שאלה.
 

אודות שבטק

חברת שבטק בע"מ מתמחה במערכות לשחרור עשן טבעי ומאולץ, כיפות תאורה וסקיילייטים, וילונות חסיני אש ועשן ועבודות אלומיניום.

decor
מאמרים אחרונים

 יתרונותיהם של כיפות תאורה טבעית
יתרונותיהם של כיפות תאורה טבעית
לקריאה נוספת>>
 סקיילייט או חלון גג
סקיילייט או חלון גג
לקריאה נוספת>>
 חלונות גג  וכיפות תאורה
חלונות גג וכיפות תאורה
לקריאה נוספת>>