חלון רפפה - מדוע כדאי לבחור בו

חלון רפפה - בחירה נכונה לעסק שלך

כל אדם יודע ששריפה יכולה לסכן את חייו של כל אדם אשר מצוי במקום בו היא מתחוללת. על מנת למזער עד כמה שניתן נזקי שריפה במקרה בו היא מתחוללת במתחם סגור כלשהו, הרי שכדאי מאוד לבחור בפתרונות שונים בפתחי האוורור שבמקום, אשר בכוחם לפנות עשן בצורה היעילה, המהירה והאיכותית ביותר שיכולה להיות.

חלון רפפה הוא ללא ספק החלון האידאלי עבור פינוי עשן יעיל ומהיר במקרה של שריפה ולכן, כדאי מאוד לבחור בו עבור כל מתחם ששוהים בו אנשים רבים במהלך היומיום.

מהו חלון רפפה

כאשר מדובר על חלון רפפה, מדובר על חלון המכיל בו רפפות שתפקידן הוא להוציא עשן בכמות גדולה ומשמעותית ובפרק זמן קצר, בכל מקרה של שריפה. ניתן לבחור בחלון המכיל רפפות אשר פתוחות באופן קבוע, או בחלון בעל רפפה חשמלית, אשר בו הרפפות נפתחות רק כאשר הוא מזהה שריפה.

חשוב מאוד להתאים את הרפפות על כל חלן בצורה הטובה ביותר, על מנת שהם ישמשו עבור מטרתם בצורה יעילה ואיכותית. ניתן לבחור בין תריסי רפפה אוטומטיים או חשמליים בגדלים שונים, עבור כלל סוגי החלונות.

מדובר בפתרון יעיל מאוד ומתקדם מאוד בכל הנוגע לפינוי עשן במקרה של שריפה. הבחירה בחלון מעין זה, מגדילה את הסיכויים להצלת חיי אדם באופן משמעותי בכל מקרה שבו מתחוללת שריפה במתחם בו מצויים החלונות הללו.


כיצד בוחרים בצורה הטובה ביותר חלונות רפפה


חשוב מאוד לדעת, שכאשר מדובר בפתרונות לפינוי עשן עבור פתחי האוורור במבנים, הרי שאין להתפשר על החברה המעניקה את שירותיה בתחום.

על מנת שהחברה תתאים את הרפפות לחלון בצורה האידאלית, יש לוודא שמדובר בחברה אמינה ומקצועית, אשר כל הפתרונות אותם היא מציעה בתחום זה הינם פתרונות איכותיים, מתקדמים ובעיקר, מוצלחים. יש לבחור חברה בעלת מוניטין חיובי ומגוון פרויקטים שונים בתחום פינוי עשן אשר היא עמדה בראשם

אם אתם מחפשים את החברה האידאלית עבור חלון רפפה, כדאי שתכירו את חברת שבטק בע"מ. מדובר בחברה אשר מעניקה פתרונות איכותיים ומערכות מתקדמות בתחום פינוי עשן. החברה העניקה את שירותיה במגוון פרויקטים ציבוריים ופרטיים בתחום פתרונות פינוי עשן איכותיים ומתקדמים.

חלון רפפה  | חברת שבטק שחרור עשן

אודות שבטק

חברת שבטק בע"מ מתמחה במערכות לשחרור עשן טבעי ומאולץ, כיפות תאורה וסקיילייטים, וילונות חסיני אש ועשן ועבודות אלומיניום.

decor
מאמרים אחרונים

 התקנת חלון רפפה לשמירה על בטיחות בזמן שריפה
התקנת חלון רפפה לשמירה על בטיחות בזמן שריפה
לקריאה נוספת>>
 תריס רפפה, כי על בטיחות לא מתפשרים
תריס רפפה, כי על בטיחות לא מתפשרים
לקריאה נוספת>>
 מהן רפפות אלומיניום ומהי חשיבותן
מהן רפפות אלומיניום ומהי חשיבותן
לקריאה נוספת>>