צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

כאשר בוחרים חלון, דבר שלעצמו לא נראה דבר מסובך, עלינו לקחת בחשבון שחלון הינו רק דבר אסתטי או מיוחד לצורכי אוורור או אור, לעיתים חלונות יכולים להציל חיים.המומחים של חברת שבטק אשר נמצאת בין החברות המובילות ביותר בארץ בתחום מערכות לגילוי אש ועשן, מסבירים על חשיבותו של – חלון שחרור עשן.


כאשר ישנה שרפה, חלונות אלו מטרתם לפנות עשן מהבנה בעת השריפה.כאשר אנו בוחרים להתקין חלונות, אנו צריכים לקחת בחשבון שהחלונות צריכים להיות מיועדים ומאובטחים לכל צרה שלא תגיע, מומחי חברת שבטק מציעים מספר מנועים שונים אשר יתנו מענה למקרה של שריפה במבנה.

shevtech_smoke_releaseאילו פעולות עליי לבצע מלבד התקנת חלון שחרור עשן?


תקן 1001- עפ"י החוק – אנו נדרשים להתקין מערכות לשחרור עשן  במבנים שונים וזאת מהסיבה הפשוטה שעלינו להגן על הציבור אשר נמצא במבנה. כאשר קיים נזק לאדם או רכוש שנגרם כתוצאה משאיפת עשן וחשיפה ישירה לאש – עלינו לדאוג לכך שהמוצרים שהתקנו יהיה אמצעי הגנה הכי אמינים ובטיחותיים שיש.
מנוע חלון לכל שימוש - כאשר קיימת שריפה בבניין, החלון הממונע יפתח  בצורה אוטומטית או ע"י לחיצת כפתור ייעודי ע"י מפעיל אנושי.

סוגי מנועים


מנועי שרשת - חלונות אלו מיועדים לפתיחת חלונות קיפ, בעלי ציר תחתון – אשר יכולים לשמש כחלונות רגילים או כחלונות בעלי פתיחה אוטומטית. מנועים אלו, מתאימים עצמם לכל סוגי החלונות והגדלים, עפ"י משקל המקסימום שהמנוע יוכל לשאת.
מנוע בוכנה - מסוגל להרים חלונות כבדים ובעל משקל כבד מספיק על מנת להתנגד לכל סוגי האקלים.
מנועי הזזה - מנועים חזקים אשר מסוגלים להרים חלונות כבדים, ועמידים מספיק  גם בבניינים ישנים.
כאשר אנו נבחר מנועים לחלון שחרור עשן – אנו נתאים לכל חלון את המנוע הייעודי לו על מנת שיתפקד בצורה הטובה ביותר בעת הצורך.

חלון שחרור עשן הינו חלון אשר יש לו חשיבות עליונה לפני כל מוצר ייעודי אחר בבניין. חלון זה, יכול להציל חיים במידה וקיימת שריפה – וקיימת סכנת נפשות לציבור וסכנה לכל הציוד אשר נמצא במבנה.
חברתנו חשה אחריות גדולה לספק לכם את המוצרים האיכותיים ביותר ובעלי יכולת עמידות מול כל שריפה שלא תגיע.

אודות שבטק

חברת שבטק בע"מ מתמחה במערכות לשחרור עשן טבעי ומאולץ, כיפות תאורה וסקיילייטים, וילונות חסיני אש ועשן ועבודות אלומיניום.

decor
מאמרים אחרונים

 יתרונותיהם של כיפות תאורה טבעית
יתרונותיהם של כיפות תאורה טבעית
לקריאה נוספת>>
 סילוק עשן באופן יעיל
סילוק עשן באופן יעיל
לקריאה נוספת>>
 מערכת שחרור עשן טבעי
מערכת שחרור עשן טבעי
לקריאה נוספת>>