צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

חלונות גג וכיפות תאורה

 

חלונות גג הפכו מאלמנט נדיר לנפוצים ביותר, ונמצאים בשימוש בבנייה תעשייתית, בבנייה הציבורית ובבנייה פרטית גם יחד. היופי הרב שהם מכניסים למבנה הוא חשוב, אך מעבר לכך יש להם יתרונות רבים, כמו תאורה טבעית, אוורור טבעי, שחרור עשן בשעת שריפה, הקטנת צריכת החשמל ועוד. צוות חברת שבטק, המתמחה, בין היתר, בחלונות גג  כיפות תאורה ומערכות שחרור עשן, מסבירים מהם הסוגים המומלצים של חלונות הגג.

 

כיפות תאורה

חלונות_לגג_לשחרור_עשןכיפות התאורה כשמן כן הן, ויש להן צורה עגולה. הכיפות מתאימות להתקנה על גגות שטוחים או משופעים כאחד. כיפות התאורה מהוות פתרון מצוין להכנסת תאורה טבעית לחלל ולשפר בו את זרימת האויר, ובבתים פרטיים הן נותנות תחושה של יוקרה ופתיחות. כיפות התאורה הן פתרון מושלם להכנסת אור ואוויר לחללים חשוכים ומחניקים, ונותנות תחושה של מרחב מואר.

 

חלונות גג לגגות רעפים

חלונות גג טובים לגגות רעפים הם חלונות ציר, המתאימים להארה ואוורור של עליות גג. חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע ולהתאים את החלון המתאים לגג כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר.

 

גג תאורה רציף

גג תאורה רציף מאפשר להאיר באור טבעי, נעים ובהיר, את כל חלל המבנה, ומספק אפשרות לאוורור יעיל של המקום. בתוך גג התאורה ניתן לשלב חלונות לשחרור עשן או מערכת אוורור טבעית. השימוש בגג התאורה מאפשר להקטין באופן משמעותי את צריכת האנרגיה של מבני תעשייה גדולים. ניתן להתקין גג תאורה לאורך המבנה כולו, ברוחב מקסימלי של 5 מטר.

 

חלונות גג פרמידה

בניגוד לכיפות התאורה, שיש להן צורה עגולה, לחלונות גג פירמידה יש צורה של פירמידה עגולה או מרובעת. חלונות פירמידה מגיעים עם מגוון אביזרים נוספים כמו תריסי גלילה המאפשרים ליצור הצללה במקרה הצורך, מנוע לפתיחה וסגירה, חיישנים לרוח וגשם, ועוד. לחלונות גג פירמידה נוכחות ארכיטקטונית מרשימה ומראה ייחודי, שלא רואים כל יום.

 

חלונות גג מומלצים

חלונות גג מתאימים להתקנה על גגות ישרים או משופעים, העשויים בטון, רעפים וחומרים אחרים. חלונות גג מומלצים ביותר הם החלונות של חברת LUMILUX הגרמנית, הידועה באיכות הבלתי מתפשרת של מוצריה.

אודות שבטק

חברת שבטק בע"מ מתמחה במערכות לשחרור עשן טבעי ומאולץ, כיפות תאורה וסקיילייטים, וילונות חסיני אש ועשן ועבודות אלומיניום.

decor
מאמרים אחרונים

 סקיילייט או חלון גג
סקיילייט או חלון גג
לקריאה נוספת>>
 מערכת שחרור עשן טבעי
מערכת שחרור עשן טבעי
לקריאה נוספת>>