חלונות גג למען הביטחון שלכם

כיום, חלונות גג הם אלמנט נפוץ ביחס לעבר. לרוב, ניתן לראות חלונות אלו מעטרים מבנים פרטיים וציבוריים ומבנים תעשייתיים. מעבר ליופי שחלונות מסוג זה מוסיפים למבנה, קיימים יתרונות רבים בהתקנתם. בין היתרונות הרבים שיש בשימוש בחלונות גג ניתן למנות תאורה טבעית, אוורור טבעי, שחרור עשן בשעת שריפה, הקטנת צריכת החשמל ועוד. מומחי חברת "שבטק", המתמחה, בין היתר, בהתקנת חלונות גג, כיפות תאורה ומערכות שחרור עשן, מסבירים מדוע כדאי להתקין חלונות אלה ואיך לבחור את החלונות המתאימים ביותר לצרכיכם.

 חלונות גג שבטק

כיצד לאתר אילו חלונות גג ישרתו אתכם בצורה הטובה ביותר?


קודם כל, מומלץ לערוך רשימת צרכים ודגשים. שאלו את עצמכם בשביל מה אתם מעוניינים להתקין חלונות גג? מה חשוב לכם שחלונות אלה יספקו למבנה שלכם? אילו יתרונות הם בראש סדר העדיפויות שלכם, וכמובן - מהו התקציב והזמן שעומדים לרשותכם לביצוע המלאכה. כמובן שרצוי להיעזר במומחים ואנשי מקצוע העוסקים בתחום בכדי לקבל את ההצעות המשתלמות והאיכותיות ביותר. לאחר שסיימתם לערוך את הרשימה גשו למלאכת הבחירה. ישנם סוגים שונים של חלונות גג. על מנת שתוכלו לבחור את הסוג שמתאים לכם ביותר, רצוי להכיר באופן עקרוני את הנפוצים שבהם.

 

סוגים שונים של חלונות גג


לכל שימוש וצורך ישנו את סוג החלון שמתאים לו. איתור הצורך יסייע לכם בהתאמת החלון שנותן מענה מדויק לצורך שלכם. לפניכם דוגמא לגבי סוגי החלונות השונים והמענה שהם מספקים: חלונות הגג המתאימים לגגות רעפים הם חלונות ציר, המאפשרים הכנסת אור ואויר לעליות גג ולא למבני תעשייה גדולים. גג תאורה רציף, לעומת זאת, מאפשר להאיר באור טבעי את חלל המבנה כולו ומספק פתרון לאוורור חללים גדולים. ניתן לשלב בתוך גג התאורה חלונות לשחרור עשן או מערכת אוורור טבעית.

 

המלצות וטיפים


בבואכם להתקין חלון גג מכל סוג שהוא, מומלץ לפנות, כבר בשלב התכנון, למומחים המובילים בתחום. אל תסתכנו ואל תתפשרו על אנשי מקצוע מתחילים או חסרי ניסיון בתחום. חלונות גג תורמים לאוורור טבעי ולכניסת אור שמש למבנים ויעילים במתן פתרונות לבטיחות המבנים, כמו בשעת שריפה, ומכאן נובעת חשיבותם הרבה של התקנת חלונות אלו.

 

מאמרים נוספים

כיפות תאורה - סקיילייט

כיפות תאורה הן ללא ספק הכוכב העולה של האדריכלות בשנים האחרונות, והן נמצאו בשימוש רב בבתים פרטיים ובמבני ציבור ותעשייה כאחדמומחי שבטק, חברה מובילה לשחרור עשן וחלונות גג, מספרים כל מה שאתם צריכים לדעת על כיפות התאורה ושילובן במבנה.
קרא עוד

פתח שחרור עשן מציל חיים

במבנים שאין בהם מערכת שחרור עשן, הנזק הנגרם כתוצאה מהשריפה גדול פי כמה, הן בשל שאיפת העשן על ידי הנמצאים בבניין, והן בשל נזקי האש המכלה ציוד וחומר. צוות חברת שבטק, המתמחה בפתרונות אוטומיזציה, הצללה ושחרור עשן, מסביר על חשיבותו של פתח שחרור עשן
קרא עוד

מנוע חלון לשחרור עשן יעיל יותר

חלונות עשן הם חלונות יעודיים לפינוי עשן מהמבנה בעת שריפה, כחלק ממערכת חכמה לפינוי העשן. מנוע חלון הוא חלק חיוני מהמערכות, מומחי חברת שבטק, מהחברות המובילות בארץ במערכות גילוי אש ועשן, מסבירים על סוגי המנועים השונים
קרא עוד