כל מה שרצית לדעת על וילון חסין אש

וילון חסין אש ועשןוילון חסין אש, הוא וילון שמיוצר תוך הספגת חומרים מעכבי בעירה בבד, כך שבמקרה שריפה הוילון חוסם את האש ומעכב את התפשטותה.יתרונם הגדול של הוילונות הוא בהיותם נגללים ומחוברים לתקרה ללא הפרעה עד שעת הצורך. וילונות חסיני אש יכולים להחליף דלתות אש או קירות אש, לחסוך מקום יקר ולאפשר מעבר חופשי באופן שוטף,במקביל לאבטחה מלאה כנגד אש בשעת הצורך.

עיכוב האש על ידי וילון חסין אש

ישנם סוגים שונים של וילונות חסיני אש, והם יכולים לעכב את השריפה לפרקי זמן של שעה עד שעתיים (60 דקות עד 120 דקות). פרק זמן בלתי מבוטל לכל הדיעות. החומרים מעכבי הבעירה מוחדרים לבד בתהליך האריגה וייצור הבד, ולעיתים אף בתהליך הייצור של החוטים עצמם. החומרים מעכבי הבעירה אינם נשטפים מהבד גם לאחר שטיפות וכביסות מרובות, והשימוש בוילון חסין אש עשוי להציל חיים.

איך משתמשים בוילון חסין אש?

ישנם מקומות שישנה חובה ברורה, חוקית או מוסרית, להשתמש בחומרים מעכבי בעירה, כמו במסעדות ובתי קפה, אולמי מופעים שונים, בתי ספר, בתי אבות ובתי חולים, וכן במפעלים, חברות ועוד, בעיקר אם מדובר על תעשיית המזון או מקומות בהם משתמשים בחומרים דליקים. כאמור, וילונות חסיני אש יכולים להחליף דלתות אש, המחויבות מבחינת בטיחות, אך בעוד דלת אש הינה קבועה ומחייבת קיר חסין אש המפריע למעבר השוטף, הוילון יכול להיות נסתר מהעין. כל וילון שמותקן מחובר למערכת גלאי האש, כך שברגע שיש אתרעה על שריפה הוא נפתח באופן אוטומטי, נגלל כלפי מטה, וממלא את תפקיד הקיר חסין האש.

איפה קונים וילון חסין אש?

המתמחה באיתור, ייבוא ושיווק מוצרים מובילים לתעשיית הבניה בישראל, מספקת לחברות, מפעלים, מוסדות ציבור ועוד, וילונות חסיני אש מהטובים בעולםהמסוגלים לעצור את האש לפרק זמן של עד שעתיים. זכרו- מערכת הגנה מאש היא חובה. וילון חסין אש מקטין את ההוצאות, מגדיל את הנוחות, ואינו מתפשר על בטיחות.