צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

כיפת תאורה היא דרך יצירתית וטבעית להאיר חללים ואולמות גדולים המשלבת עיצוב חדשני ויוצא דופן ופתרון חסכוני לתאורה. השימוש הנפוץ בכיפת תאורה נעשה בעיקר באולמות בעלי תקרה גבוהה, כמו מוזיאונים או מבני תעשייה, אך ניתן למצוא גם בתים פרטיים המשלבים את כיפת התאורה בדרך כלל בחלל מרכזי כמו סלון, או בפטיו, כפריט עיצובי וכשיטה חסכונית להאיר את החלל בצורה מיוחדת. צוות המומחים של שבטק, החברה המובילה בתחום חלונות הגג, מספר על השימוש בכיפת תאורה.

 

Lichtkuppel41אודות כיפת תאורה

כיום, רבים מהאנשים מעדיפים לבחור בבנייה ירוקה למען חסכון משמעותי באנרגיה ובצריכת חשמל. אחד הפתרונות היעילים בעזרתם ניתן להשיג תוצאות אלו הוא שימוש בכיפת תאורה.. כיפות תאורה הן אמצעי תאורה יעיל ביותר ופריט עיצובי המשדרג את החלל ומשלב את פנים המבנה עם תוכו. בימי חורף קרים או בכל מועד אחר, ניתן לאטום את כיפת התאורה לחלוטין על ידי סגירתה. בנוסף, ישנה אפשרות להתקין מנגנון סגירה ידני או חשמלי בהתאם לבחירתך. ישנם סוגים שונים של כיפות תאורה וניתן לבצע הזמנה אישית ולהתאים את הכיפה לצורך המסוים של כל אחד.

 

כיפת תאורה, שימושים

כיפת תאורה  היא, למעשה, חלון עילי בגג המבנה. בין היתר היא משמשת לאוורור טבעי של החלל, ומאפשרת לאור שמש טבעי ולאוויר צח לחדור בעדה כשהיא פתוחה. ניתן לעצב כיפות תאורה בגדלים שונים ובמגוון צורות, לפי התאמה אישית ובייעוץ עם אדריכל או איש מקצוע המתמחה בתחום. כיפות תאורה אינן מתאימות לכל סוגי המבנים, אלא בעיקר עבור מבנים גדולים בעלי תקרה גבוהה ואיתנה. שילובן של כיפות תאורה במבנה תורם רבות ליופי, לאסתטיקה וליעילות של תפעול המקום ולכן, אם אתה מתכנן לבנות או לשפץ מן היסוד מבנה גדול כלשהו, מומלץ לשלב בו כיפות תאורה וליהנות מיתרונותיה הרבים.

 

יש שמיים מעליי

כפי שציינו, שילובה של כיפת תאורה טומן בחובו יתרונות רבים ומעניק למבנה מראה חדשני ויעילות רבה. אם אתה עוסק בתחום או מתכנן מבנה למגורים או למטרות אחרות, מומלץ ביותר להתייעץ עם המומחים בתחום ולברר מידע לגבי האפשרויות המתאימות לך.

אודות שבטק

חברת שבטק בע"מ מתמחה במערכות לשחרור עשן טבעי ומאולץ, כיפות תאורה וסקיילייטים, וילונות חסיני אש ועשן ועבודות אלומיניום.

decor
מאמרים אחרונים

 כיפות תאורה - סקיילייט
כיפות תאורה - סקיילייט
לקריאה נוספת>>
 סקיילייט או חלון גג
סקיילייט או חלון גג
לקריאה נוספת>>
 חלונות גג  וכיפות תאורה
חלונות גג וכיפות תאורה
לקריאה נוספת>>