צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

מה חשוב לדעת על מפוחי עשן?

תפקידם של מפוחי עשן הוא להוציא עשן מחללים שונים ולהזרים אוויר נקי פנימה. 
כל מי שתר אחר מפוחי העשן הן עבור העסק והן עבור הבית עתיד לגלות מגוון רחב של סוגי מפוחים, מה שמאפשר לבחור מתוכם את המפוחים המתאימים ביותר. 
מכיוון שעל פי נתונים גורם הפגיעה העיקרי בשעת שריפה הוא שאיפת עשן ולא האש עצמה – במהלך שריפה נפלטים לאוויר מיני גזים רעילים ומסוכנים - בכוחם של מפוחים להציל חיים ולכן, חשוב לא להקל ראש בבחירה ולבחור את המפוחים האיכותיים ביותר בנמצא. 
כמובן, שמבלי ידע מקצועי מקדים או הבנה בתחום, קיימת חשיבות גבוהה לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי אשר ייעודו להכווין לאותם מפוחי עשן אשר יתאימו לנפח המבנה ולנתונים נוספים שהינם בעלי השפעה על פעולת המפוחים. 

פעולתם של מפוחי עשן

הפעולה של מפוח עשן אמורה להתחיל בעת זיהוי שריפה, המפוח יונק את העשן ושואב אותו החוצה.
המפוחים אשר פועלים בצורה תקינה אמורים לבצע בין 6 ועד ל-8 החלפות אוויר במפוחי עשןכל שעה – התחלופה הגבוהה מעלה משמעותית את הסיכויים להצלת חיים – הם מפנים אזורי מילוט מהעשן, מה שמאפשר לכוחות ההצלה להיכנס לתמונה ולטפל בשריפה.
כמובן, חשוב לזכור כי מעבר להתאמת המפוחים לצרכי המבנה ולדרישות המזמינים, חשוב לשים דגש גם על נושא התחזוקה – יש צורך לנקות את אותם מפוחי עשן ולחזק את המגעים וכמובן, לוודא שפעילותם תקינה  - מה שיאפשר להיות רגועים שבמקרי חירום המפוחים יבצעו את פעולתם כמצופה מהם.

 

הכתובת הנכונה למפוחים המתאימים

חברה מקצועית ומנוסה תחזיק ברשותה מגוון סוגים של מפוחים ליניקת עשן ותהיה בעלת הידע המקצועי אשר יאפשר לה להתאים את המפוחים לנתונים השונים של המבנה, כמו גם לדרישות ולצרכים של המזמינים. 
אם גם אתם נמצאים לקראת הליכי התקנת מפוחי עשן ומעוניינים להבטיח את התאמת המפוחים האופטימאליים לדרישות ולצרכים שלכם, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת שבטק  ולקבל שירותי ייעוץ מקצועי ומקיף והתאמת הפתרונות אשר יספקו את המענה הטוב ביותר על הדרישות והצרכים.                                           
 

אודות שבטק

חברת שבטק בע"מ מתמחה במערכות לשחרור עשן טבעי ומאולץ, כיפות תאורה וסקיילייטים, וילונות חסיני אש ועשן ועבודות אלומיניום.

decor
מאמרים אחרונים