צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

נידוף עשן – האמת מאחורי השריפה

אולי תופתעו לדעת אבל רוב הנפגעים בשריפות לא נפגעו מהאש אלא מהעשן. למעשה, הסכנה הגדולה טמונה בעשן כי הוא מכיל חומרים מסוכנים ורעילים שיכולים לפגוע בעיניים ובנשימה, כך שקיימת סכנת חנק מצד אחד וסכנת עיוורון עד כדי אי מציאת פתחי היציאה.

המשמעות היא אחת – כדי להציל את חייכם בשעת שריפה אתם חייבים להצטייד במערכות כאלה ואחרות לנידוף עשן. אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לקרוא כדי לדעת איפה ואיך עושים את זה ובהצלחה.

מערכות לנידוף עשן – לבחור בחיים

אמנם הצטיידות במערכות לנידוף עשן מאפשרות לכם לבחור בחיים אבל הבחירה קשה למשל :

  • מערכות לשחרור עשן - 5 מערכות שונות כך שנדרשת התאמה לדרישות ולצרכים שלכם.
  • מפוחים לפינוי עשן – מפוחים ששואבים ויונקים את העשן באופן אקטיבי, כך שהעשן מפונה לכיוון הרצוי לכם
  • חלונות עשן – חלונות שמנצלים את נטייתו הטבעית של העשן לעלות למעלה, כך שהוא יוצא החוצה מפתח היציאה ראשון האפשרי

לכל אחת ממערכות אלו יש כמובן יתרונות וחסרונות ותוצאה אחת – הבטחת חייכם וחיי היקרים לכם בשעת שריפה.
עם זאת, יש להתייעץ עם המומחים בתחום בטיחות האש ועדיף לעשות זאת תחת קורת גג אחת, כלומר לרכז את התכנון, הביצוע והתחזוקה של המערכות השונות במקום אחד בלבד.

כל מה שאתם באמת צריכים לדעת על נידוף עשן

נידוף של עשן זה מסוג אותם הדברים שאתם חייבים לתת עליהם את הדעת, בין אם אתם מנהלים חברה גדולה, משרדים ענקיים או מפעל. זה נכון, כמובן, גם לגבי מסעדות, בתי קפה ועוד מבנים אחרים, שכן בכל מקום שבו מצטבר עשן יש צורך גם לדאוג לנידוף שלו.

נידוף עשן הינו מסוג אותם הדברים שלא באמת נמצאים תחת ההחלטה שלכם, שכן החוקים במדינת ישראל ברורים. כלומר, עליכם להתקין מערכת של נידוף לעשן בהתאם לחוק כי אחרת המבנה שלכם לא יעמוד בכל התנאים והתקנים הקבועים בחוק ולא תוכלו לקבל אישור לתפעל אותו. 

איך לבחור איזו מערכת של נידוף עשן תוכל להתאים לכם ? 

מה שכן יוכל להיות תחת הבחירה שלכם, זו השאלה איזו ערכת של נידוף עשן כדאי יהיה לשלב במפעל או במבנה שלכם. יש מערכות רבות ומגוונות הכוללות: חלונות מסוגים שונים שמטרתם לבצע נידוף של עשן, רכזות ולחצנים מסוגים שונים לשחרור של עשן, רפפות לשחרור עשן ועוד.

יש אפילו אפשרות להתקין מפוחים ענקיים לשחרור ונידוף של עשן כך שלכל מבנה יש את הפתרונות הייעודיים הנכונים לו. משמעות הדברים היא שלא כדאי להזניח את העניין ועדיף לבחור עוד היום את המקום שממנו תרצו להזמין פתרונות שכאלה. 

חברה אמינה להתקנת פתרונות לנידוף ושחרור עשן 

בין אם אתם יודעים איזה סוג של פתרון לנושא של נידוף עשן דרוש לכם ובין אם אתם רוצים לקבל ייעוץ ועזרה, אין ספק שעליכם לפנות אל חברה מקצועית ומובילה בתחום. אם חשוב לכם לדעת שיהיה גם מי שיבצע עבור פתרונות הנידוף שלכם בדיקות וביקורות, הרי שרק חברת SHEVTECH היא הכתובת הנכונה עבורכם.

החברה, שקיימת כבר לא מעט שנים, מגיעה לא רק עם כל פתרונות הנידוף הכי טובים שיש, אלא גם עם ניסיון של שנים רבות. כל אנשי המקצוע שעובדים בחברה זו מכירים את התחום הזה ואחרי סיור קצר במבנה שלכם הם יוכלו להמליץ לכם על הפתרון הכי טוב שקיים עבור המבנה שאתם מנהלים. 

יש חיה כזאת ?

אולי תופתעו לדעת אבל יש חיה כזאת והיא אפילו ישראלית. מדובר בחברה בשם שבטק שמתהדרת בלקוחות מרוצים שכולכם מכירים, למשל אוניברסיטת תל אביב, מפעל הפיס, קופת חולים מאוחדת, בנק דיסקונט, התעשיה האוירית, מרכז סוזן דלל ועוד.

משרדי החברה אמנם נמצאים במושב גן חיים באזור כפר סבא, אבל בטח תשמחו לדעת שאתם לא צריכים לקום מהכיסא כדי ליצור איתה קשר.

ומה אתם צריכים לעשות ?

אולי תופתעו לדעת, אבל כל שנדרש מכם לעשות הוא לבחור אם לחייג למספר הטלפון 09-8944415, לשלוח מייל לכתובת info@shevtech.com , להשאיר הודעה באתר האינטרנט שלה או ליצור קשר באמצעות הרשתות החברתיות דוגמת פייסבוק ויוטיוב.  

דבר אחד ברור – אסור לקחת סיכון ויש להצטייד במערכות לנידוף עשן מוקדם ככל הניתן. אז למה אתם מחכים ?

 

מערכות לשחרור עשן ממבנים | חברת שבטק

אודות שבטק

חברת שבטק בע"מ מתמחה במערכות לשחרור עשן טבעי ומאולץ, כיפות תאורה וסקיילייטים, וילונות חסיני אש ועשן ועבודות אלומיניום.

decor
מאמרים אחרונים

 פינוי עשן – הדרך שלכם להיות חיים ובטוחים
פינוי עשן – הדרך שלכם להיות חיים ובטוחים
לקריאה נוספת>>
 מערכות לשחרור עשן – הדרך שלכם להציל חיים
מערכות לשחרור עשן – הדרך שלכם להציל חיים
לקריאה נוספת>>
 פינוי עשן – הכרח ולא מותרות בשעת שריפה
פינוי עשן – הכרח ולא מותרות בשעת שריפה
לקריאה נוספת>>