צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

במקרים של שריפה או דליפת עשן במבנים סגורים, מערכת של סילוק עשן וסינון אוויר יכולה להציל חיים, פשוטו כמשמעו. חובת ההתקנה של מערכת לסילוק עשן ולאוורור חלה, על פי התקנים והוראת החוק, על כל מבנה סגור, ציבורי או תעשייתי. מבנים אלה חייבים להכיל מערכת לסינון אוויר ולסילוק עשן, על מנת לספק הגנה ובטחון מקסימלי בעת שריפה, לשוהים במבנים. צוות המומחים של חברת שבטק, המתמחה, בין היתר, בפתרונות לסילוק עשן, מספר על חשיבות התקנת מערכת לסילוק עשן במבנים סגורים ונותן טיפים לשמירת גוף ורכוש בזמן שריפה.

 

shevtech_smoke_releaseמערכת סילוק עשן, חובה בכל מבנה

ישנה חשיבות רבה להתקנת מערכת לסילוק עשן ולא רק משום שהחוק מחייב לנהוג כך. בראש ובראשונה, חשוב להתקין מערכת לסילוק עשן כיוון שהיא מתריעה על הצטברות עשן במבנה, ומיידעת על קיום תקלות שונות בזמן המאפשר מילוט והצלה לנוכחים במקום. פעולת סילוק העשן מתבצעת על ידי מערכת המנתבת את העשן אל מחוץ למבנה, מה שהופך אותה ליעילה מאוד .  במקרה של שריפה או הצטברות עשן במבנה ובתקלות מסוגים שונים, המערכת מזהה צורך להתחיל ולפעול, היא מתחילה בפעולת סינון האוויר ובניתוב העשן אל מחוץ למבנה, ובמקביל מתריעה על הסכנה הקיימת.

 

חשיבות התקנת מערכות סילוק עשן

סילוק עשן במבנים ציבוריים היא פעולה חשובה מאין כמוה, והיא חשובה פי כמה כאשר מדובר במבנה תעשייתי, בשל הסיכויים הגבוהים יחסית להתרחשות אירועים הדורשים את התערבות המערכת. ברוב המקרים התרעה על שריפה או על פליטת עשן באמצעות מערכת לסילוק עשן ולאוורור מסייעת, הלכה למעשה, בהצלת חיים ורכוש, וממזערת את נזקי האירוע באופן משמעותי. כיום, קיימות מערכות משוכללות ומגוונות וניתן להזמין ייעוץ מומחה עבור התקנת מערכת מתאימה למבנה האמור.

 

סילוק עשן זו מומחיות

כפי שציינו, כל מבנה זקוק למערכת סילוק עשן לשם מניעת גרימת נזקי גוף ורכוש. מערכת זו נמצאה יעילה במקרים רבים ומסייעת בהצלת חיים ובשמירה על רכוש בעת אירועים כמו שריפה ופליטת עשן בתוך מבנה סגור. פנו עוד היום למומחים בתחום על מנת לקבל מידע נוסף בנושא והצילו חיים.

אודות שבטק

חברת שבטק בע"מ מתמחה במערכות לשחרור עשן טבעי ומאולץ, כיפות תאורה וסקיילייטים, וילונות חסיני אש ועשן ועבודות אלומיניום.

decor
מאמרים אחרונים

 מערכת שחרור עשן – ללכת על בטוח
מערכת שחרור עשן – ללכת על בטוח
לקריאה נוספת>>
 שחרור עשן טבעי
שחרור עשן טבעי
לקריאה נוספת>>
 מנוע חלון לשחרור עשן יעיל יותר
מנוע חלון לשחרור עשן יעיל יותר
לקריאה נוספת>>