צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

רפפות אלומיניום לפינוי עשן

רפפות אלומיניום הן אמצעי חשוב בתכנון מערכת אוורור ומיגון מפני אש של מבנים רבים בישראל.  הרפפות מיובאות ומותקנות על ידי חברת שבטק, שלה ניסיון רב בתכנון וביצוע של מערכות לאוורור עשן ומיגון אש ועובדת עם חברות מהגדולות במשק. החברה מתמחה בביצוע פרויקטים גדולים של מיגון.

לרפפות העשויות מאלומיניום יש כמה יתרונות לעומת רפפות המיוצרות מברזל, שזמינות גם הן בשוק. שני היתרונות העיקריים של רפפות אלו הם:

  • משקל נמוך יותר.
  • האלומיניום, בניגוד לברזל, אינו מחליד.

יתרונות אלו גורמים לכך שכאשר מדובר ברפפות אלו, האחזקה קלה יותר, הן נשמרות לזמן רב יותר במצב מעולה והדבר מוביל לירידה גם בעלות האחזקה שלהן.

רפפות אלומיניום לשחרור עשן | חברצ שבטק מערכות לשחרור עשן

רפפות אלומיניום לאוורור

רפפות אלומיניום הן חלק ממערך מוצרים רחב, כאשר מדובר באוורור מבנים ומניעת שריפות. הרפפות מאפשרות מעבר של יותר אוויר ועשן ביחס לשטח הפנים שלהן.

בשעה שתריסים רגילים יכולים להעביר אוויר במידה מוגבלת יותר, רפפות אלו מצטיינות בפינוי חום ועשן. מוצרים נוספים לאוורור ופינוי עשן כוללים גם כיפות תאורה נפתחות, חלונות ייעודיים לאוורור ווילונות חסינים לאש.


הרפפות מתאימות למגוון של חברות וגורמים. חברות שיכולות ליהנות מפתרון אוורור חשוב זה הם מפעלים, בנקים, בתי חולים, חברות הייטק, מוסדות לימוד, מבני ציבור וכיוצא בזה. בגופים אלו יש צורך בפתרונות למקרה של שריפה, מאחר ומספר רב של אנשים עובדים בהם ועוברים בהם ביום ממוצע.

בטיחות מעל הכל

מבחינה בטיחותית, רפפות חשובות מאוד במערך התמודדות עם שריפות ופינוי עשן. ישנן רפפות חשמליות  - שבעזרת חיישנים מיוחדים המותקנים במבנה, יודעים לזהות מצב של דליקה, ובהתאם כך להיפתח – גם אם היו סגורים קודם לכן.

הרפפות החשמליות נותנות מענה מושלם למצבי חירום של שריפה ועמידותן לחום הופכת אותן לאמצעי חשוב בהתמודדות עם אש.

מאחר וחברות גדולות וקטנות והנהלות של מבני ציבור שמות דגש מיוחד על נושא הבטיחות, מסיבות מובנות – רבות מהן מוצאות עצמן מתייעצות בנוגע לפתרונות אוורור עשן וחום, והן מיישמות את ההמלצות אשר הן מקבלות – כולל על ידי התקנת רפפות אלומיניום, במקרה הצורך.
 

 

אודות שבטק

חברת שבטק בע"מ מתמחה במערכות לשחרור עשן טבעי ומאולץ, כיפות תאורה וסקיילייטים, וילונות חסיני אש ועשן ועבודות אלומיניום.

decor
מאמרים אחרונים

 תריס אש כאמצעי למניעת שריפות במבני ציבור
תריס אש כאמצעי למניעת שריפות במבני ציבור
לקריאה נוספת>>
 תריס ייחודי לשחרור עשן מנזק אש
תריס ייחודי לשחרור עשן מנזק אש
לקריאה נוספת>>
 תריס רפפה לפינוי ואוורור עשן
תריס רפפה לפינוי ואוורור עשן
לקריאה נוספת>>