צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

רפרפת לחלון - הפתרון הטוב ביותר לפינוי עשן

רפרפת לחלון  - איך לפנות עשן בצורה הטובה ביותר

הדבר החשוב ביותר במקרה של שריפה הוא ללא ספק לאפשר נתיב בריחה אשר מנוטרל מעשן עבור כל אדם ששוהה במקום.

לא פעם, כאשר במקום בו מתחוללת השריפה, לא מצוי פתרון לשחרור עשן, האנשים המצויים במקום אינם מצליחים להימלט מהמקום בשל עשן סמיך שאיננו מאפשר להם לנשום.

התקנת פתרונות מפני עשן במקום בו שוהים אנשים, זהו ללא ספק דבר חשוב מאוד עבור הצלת חיי אדם במקרה של שריפה. אחד הפתרונות היעילים ביותר כיום עבור פינוי עשן הינו פתרון אשר קרוי: רפרפת לחלון.

מהי רפרפת לחלון

אם אתם תוהים מהי בעצם רפרפת לחלון, הרי שמדובר בתריסים מיוחדים המותקנים בחלון, אשר משחררים עשן מהחלון בכמות משמעותית מאוד ובאופן מהיר ביותר, כאשר מתחוללת שריפה במקום.

ניתן למצוא כיום גם רפרפת המותקנת באופן קבוע וגם רפרפת חשמלית אשר נפתחת רק במקרה של זיהוי שריפה במקום. על הרפרפת החשמלית אחראית מערכת המזהה עשן במקום, באופן אוטומטי, המערכת מפעילה את הרפרפת, אשר נפתחת ומאפשרת לעשן המצוי בחדר לצאת ממנו בצורה יעילה ומהירה.

התקנת רפרפת על החלון ולא משנה מאיזה סוג, זהו ללא ספק דבר אשר בכוחו להציל חיי אדם במקרה של שריפה. פינוי העשן המהיר מהמקום מאפשר נתיב בריחה ללא עשן. כמובן שיש צורך לבחור ברפרפת מתאימה לכל מקום בו היא תותקן ולכל סוג של חלון.

כיצד תבחרו את החברה הטובה ביותר עבור רפרפת לחלונות

אם גם אתם מבינים את הערך, היעילות והחשיבות של רפרפות לחלונות, כנראה שהגיע הזמן שתבחרו בחברה הטובה ביותר בתחום התקנת רפרפת מעין זו.

בחירה בחברה הטובה ביותר בתחום מתן פתרונות לפינוי עשן ובין היתר, גם בהתקנת רפרפת לכל חלון בהתאמה אישית, זהו ללא ספק הדבר הטוב ביותר עבור כל מבנה המתימר להיות בטוח לשוהים בו ברמה האידאלית.

חברת שבטק בע"מ היא החברה הטובה ביותר עבור רפרפת לחלון. החברה מציעה את הפתרונות האיכותיים והמתקדמים ביותר בתחום פינוי עשן.

החברה תתקין עבור החלונות שלכם רפרפת מתאימה, אשר תסייע בפינוי עשן מהיר, יעיל ואיכותי, בכל זמן שבו תפרוץ שריפה במקום

 

רפרפת לחלון - חברת שבטק שחרור עשן

אודות שבטק

חברת שבטק בע"מ מתמחה במערכות לשחרור עשן טבעי ומאולץ, כיפות תאורה וסקיילייטים, וילונות חסיני אש ועשן ועבודות אלומיניום.

decor
מאמרים אחרונים

 פינוי עשן – מדוע זה חשוב
פינוי עשן – מדוע זה חשוב
לקריאה נוספת>>
 חלון רפפה - מדוע כדאי לבחור בו
חלון רפפה - מדוע כדאי לבחור בו
לקריאה נוספת>>
 בדיקת אינטגרציה – מדוע חשוב לבצע אותה
בדיקת אינטגרציה – מדוע חשוב לבצע אותה
לקריאה נוספת>>