צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ


תקן UL עוסק במיגון וחסינות מאש. תקן זה מיוצר ע"י מעבדה מוסמכת שמטרתה לקבץ ולסכם תקני בטיחות שישמשו סיבובת עבודה ותפקוד שונות. UL - Underwriters Laboratories Inc הינה מעבדה מוסמכת בתחום הבטיחות, הפועלת למעלה ממאה שנה בארה"ב. החברה מפתחת סטנדרטים בכל הקשור לבטיחות מוצר וכן מעניקה שירותי ייעוץ, בדיקה, ביקורות ועוד. חברת UL היא אחת מכמה חברות שאושרו ע"י הסוכנות הפדראלית OSHA (Occupational Safety and Health Administration) לביצוע בדיקת בטיחות.

החברה אספה כבר כ-1000 סנטדרטים שונים להתנהלות שוטפת סביבות שונות שהוכיחו עצמם כקריטיים להתנהלות נכונה, שמירה על בטיחות ובטחון החברה והסביבה ושיפור איכות ושיווק של מוצרים ושירותים. כיום ישנם מיליוני מוצרים שעברו בדיקות קפדניות ומותאמים לתקן הUL. תקן זה עוסק רבות בעמידות לאש אך גם בהיבטים שונים של בטיחות הסביבה והאדם בהקשר של חומרים ואיכותם.  חברת שבטק מתמחה במתן מיגון מפני אש ועשן ממרחבים ציבוריים, בין היתר וילון חסין אש ועשן אשר עמיד 1000 מעלות למשך שלוש שעות. מספק הפרדת אזורים במקרי שריפה ומסייע בניתוב העשן החוצה ללא פגיעה באנשים. בנוסף, מעכב את התפשטות האש ועמיד בפני השריפה לפרק זמן של עד שעתיים.

הציוד המותקן של חברת שבטק נושא תקן UL10D המאושר ע"י מכון התקנים הישראלי ורשות הכבאות.

החומרים בהם אנו משתמשים עוברים בדיקות קפדניות שמבטיחות את איכותם ואת עמידתם בתקן ומאפשרים לנו להבטיח את עמידות ואיכות מוצרנו וכםועל יוצא גם את עמידות ואיכות מוצרי קהל הלקוחות שלנו.

 

אודות שבטק

חברת שבטק בע"מ מתמחה במערכות לשחרור עשן טבעי ומאולץ, כיפות תאורה וסקיילייטים, וילונות חסיני אש ועשן ועבודות אלומיניום.

decor
מאמרים אחרונים

 תקן 1001 - בטיחות אש בבניינים: מערכות מיזוג אוויר ואוורור
תקן 1001 - בטיחות אש בבניינים: מערכות מיזוג אוויר ואוורור
לקריאה נוספת>>
 מסך עשן למידור האש והעשן במקרה של שריפה
מסך עשן למידור האש והעשן במקרה של שריפה
לקריאה נוספת>>
 מסך אש - הפתרון האידאלי לחסימת אש ועשן
מסך אש - הפתרון האידאלי לחסימת אש ועשן
לקריאה נוספת>>