צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
תריס רפפה חשמלי מזכוכית לשחרור עשן

תריס רפפה חשמלי שקוף עם שלבי זכוכית פועל במתח 24 וולט. המתאים גם לשימוש יום-יומי, וגם לשחרור עשן במקרה של שריפה. המנגנון האוטומטי כולל מנוע חשמלי הפועל במתח, 24V DC אשר נפתח ע"י פקודה דרך גלאי עשן או לחצן חירום או בצורה ידנית.

הפרופיל מבודד טרמית ומתוכנן להכיל זכוכית מבודדת וזכוכית שאינה מבודדת ועמיד במיוחד בפגעי מזג האוויר. התריס מעוצב באופן דקורטיבי ומתאים באופן מושלם לסביבה הכוללת עיצוב זכוכית.

תקנים:

המנוע המותקן על התריס נבדק ואושר תחת התקן האירופאי החדש EN121012 ישומים נפוצים הינם מבני תעשיה, בניני משרדים, מבני ציבור ועוד.

חומרים:

מסגרת התריס והפרזול עשויים מאלומיניום עמיד לחלודה ואטום למים. השלבים עשויים מזכוכית במגוון אפשרויות לבחירה -מגיע במגוון גימורי RAL לפי דרישת המתכנן.

סוגי שלבים:

זכוכית טריפלקס או מחוסמת בעובי של: 6,8,10 מ"מ. גובה השלבים 100 – 300 מ"מ

זכוכית בידודית בעובי של עד 24 מ"מ. גובה השלבים :150 300 מ"מ.

מידות מקסימום ומינימום במ"מ:

  • מינימום 700 x 400 (רוחב X גובה)
  • מקסימום 3000 X 1600 (רוחב X גובה)
  • גובה 700 עד 3000
  • רוחב 400 עד 3000
מתעניינים בתריס רפפה חשמלי מזכוכית לשחרור עשן ?
צרו קשר עכשיו
תריס חשמלי זכוכית

כאשר קיים צורך לשחרור עשן במבנים בהם נעשה שימוש רב בזכוכית לחיפוי הבניין, ישנה אפשרות לשהשתמש ברפפת זכוכית חשמלית עם מסגרת אלומיניום. תריס זה משתלב כאשר ללקוח יש חשיבות מבחינה ויזואלית בתוצאה הסופית.

תריס רפפה שקוף הינו תריס רפפה שקוף עשוי משלבי זכוכית המותקן בצורה אנכית, מתאים לשימוש יום יומי ולשחרור עשן במקרה של שריפה. קיימים מנועים המיוצרים לתריסים אלו בעל מנגנון אוטומטי שכולל מנוע חשמלי הפועל במתח 24V DC, ניתן לחבר את המנוע למערכת שחרור עשן וכך ייפתח באמצעות פקודה מגלאי עשן, לחצן חירום או באופן ידני כמו כן ניתן לשלב בפרופילים של רפפות אלו, זכוכית מבודדת תרמית וגם מתוכנן להכיל זכוכית מבודדת בנוסף לעיצובו הדקורטיבי ועמידתו בפגעי מזג האוויר.

שימוש נוסף לרפפות זכוכית ניתן למצוא במפעלים בהם הותקנו רפפות לפני מספר שנים ואותם הופכים לחלונות אוטומטיים על ידי התקנת מנוע בוכנה עם מהלך שמותאם למנוף הרפפה וכך מאפשר חסכון בעלויות הקמה של מערכת שחרור עשן במידה וכיבוי אש דורש את זה מהמפעל שלך.

מוצרים נוספים שאולי יעניינו אותך