צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

תריס רפפהתריס רפפה זהו תריס שנועד לצורך פינוי עשן. התריס הוא תריס לכל דבר והוא למעשה משלב בין ההיבט הפונקציונלי לבין זה העיצובי.

המוצר הוא מוצר מרשים שגם מספק הגנה יעילה בעתות חירום.

התריס משלב הנעה חשמלית ובעת שריפה הוא מספק פעולה אוטומטית.

לתריס עצמו יש תכונות מיוחדות שנועדו לאפשר לו יכולת התמודדות גם במצבים של שריפה ושל טמפרטורות גבוהות במיוחד.

התריס למעשה מונע את המשך התפשטות האש והעשן כאשר בעזרת התריס נוצר פינוי  עשן באופן מהיר ובכך החלל מתפטר מעשן מסוכן. אפשר בהחלט לומר כי מדובר כאן בעניין של חיים ומוות כאשר יש את התריס שמשחרר את העשן החוצה. מה שכאמור מציל חיים וכן מציל מפני נזקים כבדים לרכוש.

כולנו יודעים שכאשר ישנה שריפה, רוב הנפגעים וגם הנזקים נגרמים בעקבות העשן והרבה פחות בגלל האש הגלויה עצמה. ברגע שיש את התריס שמשחרר את העשן הרי שעד שכוחות הכיבוי יגיעו, המקום כבר יתמודד בצורה הכי נכונה והכי בטוחה לאותו זמן.

תריס רפפה – איך הוא עובד בפועל?

תריס רפפה של היום הוא ברוב המקרים תריס חשמלי. הוא מונע באמצעים חשמליים וקל מאוד להפעיל אותו, לפתוח וגם לסגור אותו. התריס נשלט באמצעות לחיצת כפתור כאשר התריס ייראה במצבו הסגור כעין אקורדיון.

מי מייצר את התריס?

יש חברות רבות המייצרות תריסים. עם זאת יש את החברות הטובות ואלו שהתמקצעו בתחום והם מסוגלים לתת את המענה הנכון בעת הצורך.

חברת שבטק מציעה את האפשרות להזמין ולהתקין תריסי רפפה שרק ישדרגו את הבטיחות של המבנה לצד שיפור המראה הדקורטיבי של המקום.

תריס רפפה של חברת שבטק

שבטק מתמחה במתן פתרונות למיגון הבית, להתקנת תריסי רפפה, התקנת חלונות סקיילייט ועוד מגוון גדול של מוצרים מסוגים שונים שישדרגו הן את המראה העיצובי של הבית והן את רמת הבטיחות והביטחון של בני הבית במקום. כל אחד רוצה לחיות במרחב בטוח וכזה שיאפשר לו למצוא פתרונות מעשיים גם בזמני חירום. ברגע שאתם מתקינים תריסי רפפה אתם מרוויחים גם את היופי של הבית וגם את הבטיחות.

אודות שבטק

חברת שבטק בע"מ מתמחה במערכות לשחרור עשן טבעי ומאולץ, כיפות תאורה וסקיילייטים, וילונות חסיני אש ועשן ועבודות אלומיניום.

decor
מאמרים אחרונים