וילון חסין אש

וילון חסין אש משמש כחציצה בין אזורים שונים במקרי שריפה, בדרך כלל במבני תעשיה ומבנים ציבוריים. תפקידו של וילון חסין אש הוא להפריד בין האזורים ולמנוע את התפשטות האש והוא מחליף את קיר האש או דלת האש הנפוצים בשימוש כיום. 

יתרונו הגדול של וילון חסין אש הוא בהיותו מוצמד לתקרה בגלילה על גבי צינור ברזל בדרך קבע, כך שאינו מפריע לפעילות השוטפת ואינו מקטין את החלל. הווילון מצויד במנוע חשמלי 24 וולט והוא מחובר לרכזת פיקוד המגובה בסוללת חירום למקרה של הפסקת חשמל. הרכזת של הווילון מחוברת לרכזת גילוי אש במגע יבש והווילון מופעל אוטומטית על פי פקודה מרכזת גילוי האש. ניתן גם להפעילו ידנית על ידי לחיצה על לחצן חרום המותקן בקרבת הווילון. בקצהו התחתון של הווילון נמצא מוט ברזל המושך את הווילון כלפי מטה ודואג להצמידו לרצפה במקרה של כשל מערכות. כאשר יש צורך לעבור מצד אחד של הווילון לצדו השני, ניתן להרימו בעזרת לחצנים מיוחדים המותקנים לשם כך משני צדי הווילון.

וילון חסין אש הוא וילון גלילה הארוג מבד בשילוב סיבי ברזל, סיבי זכוכית וציפוי פוליאוריתן, ההופך אותו לחסין אש עד לטמפרטורה של 1000 מעלות צלזיוס. מסילות הווילון עשויות ברזל צבוע בכל גוון RAL על פי הבחירה.

הווילון מגיע בכל מידה בהתאם להזמנה ולתנאי המקום.

 

מתעניינים במוצר זה?
פנו אלינו כאן

מידע נוסף

אמצעי שחרור עשן ממבנה

מדינת ישראל חקקה את תקנה 1001 הנוגעת לבטיחות באש במבנים, תקנה זו קובעת בין השאר כי כל מבנה מחויב להחזיק אמצעי שחרור עשן, על מנת למנוע את אחת הסכנות הגדולות ביותר שמתרחשת בעת שריפה.
קרא עוד

תקנות בניה פרק ה' מערכות שליטה בעשן

לנוחיותכם ריכזנו את תקנות הבניה העוסקות במערכות שליטה בעשן ומרכיביהן בהתאם לייעוד המבנה או החלק בבניין
קרא עוד

סילוק עשן בקנה מידה גדול למבנים תעשייתיים

חלונות אוטומטיים לסילוק עשן ואוורור חום נועדו להבטיח בטיחות באזור הקומה התחתונה של אולמות נרחבים למבני תעשיה במקרה של שריפה.
קרא עוד