צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
וילון חסין אש חשמלי

  • וילון חסין אש משמש כחציצה בין אזורים שונים במקרי שריפה, בדרך כלל במבני תעשיה ומבנים ציבוריים. תפקידו של וילון חסין אש הוא להפריד בין האזורים ולמנוע את התפשטות האש והוא מחליף את קיר האש או דלת האש הנפוצים בשימוש כיום.

 

  • יתרונו הגדול של וילון חסין אש הוא בהיותו מוצמד לתקרה בגלילה על גבי צינור ברזל בדרך קבע, כך שאינו מפריע לפעילות השוטפת ואינו מקטין את החלל. הווילון מצויד במנוע חשמלי 24 וולט והוא מחובר לרכזת פיקוד המגובה בסוללת חירום למקרה של הפסקת חשמל.

 

  • הרכזת של הווילון מחוברת לרכזת גילוי אש במגע יבש והווילון מופעל אוטומטית על פי פקודה מרכזת גילוי האש. ניתן גם להפעילו ידנית על ידי לחיצה על לחצן חרום המותקן בקרבת הווילון. בקצהו התחתון של הווילון נמצא מוט ברזל המושך את הווילון כלפי מטה ודואג להצמידו לרצפה במקרה של כשל מערכות. כאשר יש צורך לעבור מצד אחד של הווילון לצדו השני, ניתן להרימו בעזרת לחצנים מיוחדים המותקנים לשם כך משני צדי הווילון.

 

  • וילון חסין אש הוא וילון גלילה הארוג מבד בשילוב סיבי ברזל, סיבי זכוכית וציפוי פוליאוריתן, ההופך אותו לחסין אש עד לטמפרטורה של 1000 מעלות צלזיוס. מסילות הווילון עשויות ברזל צבוע בכל גוון RAL על פי הבחירה.

 

  • הווילון מגיע בכל מידה בהתאם להזמנה ולתנאי המקום.
מתעניינים בוילון חסין אש חשמלי ?
צרו קשר עכשיו

וילון חסין אש - נתונים

אופן הפעלה

ניתן להפעיל את המערכת באמצעות מגע יבש ממערכת גילוי האש המותקנת במבנה, או כפתורי חירום ידניים. במקרה של שריפה, לוח הבקרה של מערכת הוילון מקבלת את פקודת ההפעלה והווילון האוטומטי יורד אוטומטית במהירות ירידה קבועה מבוקרת ובטוחה גם בעת הפסקת חשמל מוחלטת של המבנה. בזמן אזעקות שווא הווילונות חוזרים למצב המתנה באופן אוטומטי לאחר איפוס מערכת הגילוי אליה מחוברים הצופרים. במקרה של אובדן חשמל עיקרי, הווילון יישאר מוחזק למעלה עד 6 שעות הודות למערכת הגיבוי המובנית ברכזת הוילונות.

 

הבד בוילון תקן UL

בד הפיברגלס עמיד עד 1100 מעלות צלזיוס. ציפוי פוליאוריטן משני הצדדים מבטיח יציבות מכנית בעת הטיפול בבד לא רק בתהליך התפירה אלא גם במהלך ההתקנה. כל התפרים נעשים עם חוטי נירוסטה מחוזקים בציפוי קוולאר.

 

נתוני מנוע

מנוע צינורי 24vdc

הספק מרבי 24 וואט / 18,5 ננומטר

זרם מרבי 3 A.

מהירות לינארית ממוצעת 0.11 מטר לשנייה

 

תוספות אפשריות

ציפוי צבע – ניתן להזמין את הארגז העליון, עמודי הצד ומשקולת יורדת בכל צבע RAL.

נירוסטה – ניתן להחליף את כלל מוצרי הפלדה בנירוסטה. כולל עמודי צד, ארגז, משקולת וברגים.

לחצני מילוט מעוצבים – ניתן להזמין לחצני מילוט הממוקמים בסמוך לוילון על פי עיצוב ודרישת הלקוח.

תוספות עיצוביות – ניתן ליישם את כל העבודה עם תוספות עיצוביות למבנים אדריכליים ובהתאמה אישית..

מוצרים נוספים שאולי יעניינו אותך