וילון חסין עשן

וילון חסין עשן הוא וילון גלילה מבד חסין אש, המשמש להפרדת אזורים במקרי שריפה ומסייע בניתוב העשן החוצה ללא פגיעה באנשים. בנוסף, מעכב הוילון את התפשטות האש ועמיד בפני השריפה לפרק זמן של עד שעתיים.

וילון חסין עשן מוצמד לתקרה בגלילה על גבי צינור ברזל, כך שאינו מפריע לפעילות השוטפת ואינו מקטין את החלל. הוילון מצויד במנוע חשמלי 24 וולט והוא מחובר לרכזת פיקוד המגובה בסוללת חירום למקרה של הפסקת חשמל.

הרכזת של הווילון מחוברת לרכזת גילוי אש במגע יבש והווילון מופעל אוטומטית על פי פקודה מרכזת גילוי אש. ניתן גם להפעילו ידנית על ידי לחיצה על לחצן חרום המותקן בקרבת הווילון. בקצהו התחתון של הוילון נמצא מוט ברזל המושך את הוילון כלפי מטה ודואג להצמידו לרצפה בכדי למנוע את מעבר העשן מאזור לאזור. כאשר יש צורך לעבור מצד אחד של הוילון לצדו השני, ניתן להרימו בעזרת לחצנים המותקנים לשם כך משני צדי הוילון. וילון חסין עשן עשוי מבד ארוג בשילוב חומרים שונים, ועובר טיפולים מיוחדים ההופכים אותו לחסין אש לפרק זמן של 60-120 דקות.

מסילות הוילון עשויות ברזל צבוע בכל גוון RAL על פי בחירה.

הוילון מגיע בכל מידה בהתאם להזמנה ולתנאי המקום.

מתעניינים במוצר זה?
פנו אלינו כאן

מידע נוסף

חלונות גג וכיפות תאורה

חלונות גג הפכו מאלמנט נדיר לנפוצים ביותר, ונמצאים בשימוש בבנייה תעשייתית, בבנייה הציבורית ובבנייה פרטית גם יחד. היופי הרב שהם מכניסים למבנה הוא חשוב, אך מעבר לכך יש להם יתרונות רבים, כמו תאורה טבעית, אוורור טבעי, שחרור עשן בשעת שריפה
קרא עוד

תקנות בניה פרק ה' מערכות שליטה בעשן

לנוחיותכם ריכזנו את תקנות הבניה העוסקות במערכות שליטה בעשן ומרכיביהן בהתאם לייעוד המבנה או החלק בבניין
קרא עוד

וילון עשן חסין אש

הנתונים הסטטיסטיים מראים שמרבית מהפגיעות בגוף ובנפש נגרמות משאיפת עשן אל הריאות, צריבות עזות בעיניים ומיסוך שדה הראייה המונע את איתור דרך המילוט אל מחוץ למבנה ובמקביל מקשה על כניסתם של צוותי הכיבוי וההצלה לתוכו. אחד מהפתרונות האופטימליים הקיימים כיום הוא
קרא עוד