צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

מערכת שחרור עשן מצילה חייםחלונות ופתחים לשחרור עשן עשויים לתת מענה במתחמים שבהם פורצת שרפה ומתפשטים גזים רעילים הממסכים את המתחם ומקשים מאוד על אפשרות הסיוע בו. מנגנון שחרור עשן הוא אמצעי טכני ראשון במעלה להגנה על בני אדם ועל רכוש. מנגנון השחרור מאפשר גם להפחתת החמרת הנזק שעלול להיגרם. חלונות ופתחי אוורור מאפשרים לעשן לצאת החוצה מקלים על צוותי הכיבוי והחילוץ להגיש את שירות ההצלה החיוני שלהם.

חלונות ופתחי אוורור אוטומטיים מופעלים על ידי סוגים שונים של מנועים. המנועים עמידי חום 300 מעלות למשך 30 דקות, בעלי תקן EN 12101.

EN 12101 הוא תקן אירופאי אשר נועד להבטיח בטיחות ותאימות מקסימלית עם תקנות בנייה ונותן שיטות ובדיקות המתאימות עבור מוצרים שנועדו לשחרור עשן וחום. מערכות שחרור עשן חייבות לעבור סדרה של בדיקות קפדניות כדי להבטיח יעילות במצבי קיצון. בדיקות אלה כוללות בדרך כלל אלפים רבים של פעולות, בטמפרטורות גבוהות ונמוכות. על מערכת שחרור העשן במבנה לתפקד פחות 60 שניות בין אם זה באמצעות חשמל או בכוח סוללה. מבנים שלא עמדו בבדיקות הדרושות נכשלים בתנאי בטיחות ויהיו חשופים לתקלות שעלולות לגרום לסכנת חיי אדם.

אתם מוזמנים ליצור קשר באמצעות הטופס המקוון באתר החברה, ולקבל בתוך זמן קצר מענה מקצועי שיאפשר לכם לבחור באופן מושכל את המנגנון האפקטיבי ביותר מערכת שחרור עשן.

 

לחץ כאן ליצירת קשר >

אודות שבטק

חברת שבטק בע"מ מתמחה במערכות לשחרור עשן טבעי ומאולץ, כיפות תאורה וסקיילייטים, וילונות חסיני אש ועשן ועבודות אלומיניום.

decor
מאמרים אחרונים

 תקן  UL10D
תקן UL10D
לקריאה נוספת>>
 תקן 1001 - בטיחות אש בבניינים: מערכות מיזוג אוויר ואוורור
תקן 1001 - בטיחות אש בבניינים: מערכות מיזוג אוויר ואוורור
לקריאה נוספת>>
 התקנת מנועים ורכזות לשחרור עשן
התקנת מנועים ורכזות לשחרור עשן
לקריאה נוספת>>